13 niedziela zwykła 30 czerwca 2013 r.

  1. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 6 kl. B za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy parafian z bloku Podedworze 8 kl. A.
  2. Zapraszamy na spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej. Będzie ono we wtorek ( 2 lipca ) o 19.00.
  3. Dziś przed kościołem przedstawiciele Fundacji Hospicjum Domowego dla Dzieci „Alma Spei” zbierają pieniądze na rzecz Hospicjum. Zapewnia ono opieką paliatywną 30 chorym dzieciom z terenu całej Małopolski, których rodzice chcą się nimi opiekować w domu. Dzięki Fundacji rodzice ci mogą liczyć nie tylko na nieodpłatne udostępnienie specjalistycznego sprzętu medycznego, ale także na wsparcie psychologa, pedagoga i duszpasterza.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą poranną oraz od 16.00 do 19.00.
  5. W sobotę kapłani odwiedzą chorych. Proszę zapisywać ich na listę, która jest w zakrystii. Po Mszy św. wieczornej Różaniec wynagradzający Matce Bożej za bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,      urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.
  7. 22 czerwca zmarła nasza parafianka Iwona Kacica (l. 39). 25 czerwca zmarła nasza parafianka Józefa Helena Gawęda (l. 73). 26 czerwca zmarł nasz parafianin Marian Chorabik (l. 66). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.