17 niedziela zwykła – 28 lipca 2013

1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Do spowiedzi  można przystąpić rano przed Mszą św. oraz od 16.00 do 19.00.

2. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za bluźnierstwa tych, którzy znieważają Ją w Jej świętych wizerunkach.

3. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę (4 sierpnia) po Mszy św. o godz. 8.30.

4. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 10 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku  Podedworze 12 (kl. A)

5. .Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się od 23 sierpnia do 30 sierpnia. Szczegółowe informacje w zakrystii.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w  codzienności życia.

7. W ostatnich dniach odeszli do wieczności nasi parafianie. 20 lipca zmarł Jerzy Paszcza (l. 56). 23 lipca zmarła Elżbieta Biela (l. 63). 23 lipca zmarła Krystyna Wiktoria Maciejewska (l. 82). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.