18 niedziela zwykła – 4 sierpnia 2013

  1. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 12 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku  Podedworze 12 (kl. B).
  2. Dziś gościmy w naszej parafii siostry nazaretanki z Wadowic. Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek od 1956 r. prowadzi w Wadowicach Dom Pomocy Społecznej dla dziewcząt i kobiet z porażeniem mózgowym, autyzmem i niepełnosprawnością fizyczną. Siostry proszą naszą wspólnotę parafialną o wsparcie materialne na wyposażenie nowego budynku tej placówki. Aby można było dalej prowadzić Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek musiało rozbudować stary budynek i dostosować go do wymaganych standardów unijnych.
  3. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w  codzienności życia.
  4. W ostatnich dniach odeszli do wieczności nasi parafianie. 28lipca zmarł Wojciech Sorówka (l. 85). 2 sierpnia zmarł Andrzej Stefan Krzyścin (l. 79). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.