19 niedziela zwykła – 11 sierpnia 2013

  1. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 12 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku  Podedworze 20 A (cały blok).
  2. W najbliższy wtorek (13 sierpnia) kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18. odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec Fatimski i procesja wokół kościoła.
  3. W czwartek (15 sierpnia) Kościół katolicki przeżywa uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień wolny od pracy, dlatego porządek Mszy św. będzie taki sam jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. będzie błogosławienie ziół i kwiatów.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w  codzienności życia.