20 niedziela zwykła – 18 sierpnia 2013

  1. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 20 A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku  Bochenka 18. (cały blok).
  2. Działająca przy naszej parafii Grupa Charytatywna MAYDAY informuje, że 26 sierpnia (w poniedziałek) będzie wydawać żywność dla osób zapisanych do Grupy I, zaś 28 sierpnia (w środę) dla osób z Grupy II. Punkt Mayday będzie czynny od 16:30 do 18:30.
  3. Grupa charytatywna MAYDAY zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych na rzecz misji afrykańskich. Znaczki można składać w biurze MAYDAY lub u ks. Mirosława.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w  codzienności życia.
  5. 15 sierpnia zmarła nasza parafianka Krystyna Józefa Szczepanik (l. 84). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.