21 niedziela zwykła – 25 sierpnia 2013

  1. Dziękujemy jednej rodzinie z bloku Bochenka 18 za ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu do sprzątania naszej świątyni prosimy parafian z bloku Bochenka 16 (cały blok).
  2. Działająca przy naszej parafii Grupa Charytatywna MAYDAY informuje, że 26 sierpnia (w poniedziałek) będzie wydawać żywność dla osób zapisanych do Grupy I, zaś 28 sierpnia (w środę) dla osób z Grupy II. Punkt Mayday będzie czynny od 16:30 do 18:30.
  3. Grupa charytatywna MAYDAY zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych na rzecz misji afrykańskich. Znaczki można składać w biurze MAYDAY
  4. Decyzją ks. kard. Stanisława Dziwisza, pracę duszpasterską w naszej parafii kończy ks. Mirosław Cichoń, który m.in. katechizował w Szkole Podstawowej nr 27. Ks. Kardynał skierował ks. Mirosława na studia doktoranckie z patrologii, czyli tej dziedziny teologii, która zajmuje się pracą badawczą dotyczącą pism teologicznych wybitnych ludzi Kościoła pierwszych wieków chrześcijaństwa. W związku z tym ks. Mirosław wyjeżdża na roczny pobyt do Erewania w Armenii, gdzie będzie uczył się języka ormiańskiego, przydatnego mu w tej dziedzinie wiedzy, którą się chce zajmować naukowo. Dziękujemy ks. Mirosławowi za cztery lata owocnej pracy w naszej wspólnocie parafialnej, m.in. za przygotowywanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej, organizowanie letnich i zimowych wyjazdów dla dzieci i młodzieży, za prowadzenie Liturgicznej Służby Ołtarza i oazy młodzieżowej.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w  codzienności życia.
  6. 18 sierpnia zmarła nasza parafianka Maria Złotek (l. 79). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.