23 niedziela zwykła – 8 września 2013

1. W najbliższy piątek (13 września) kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec Fatimski i procesja wokół kościoła.

2. Do sprzątania kościoła prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 49 klatka A i B.

3. Przypominamy, że trwają zapisy na katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Gimnazjaliści z klas pierwszych, drugich i trzecich zapisują się osobiście w kancelarii parafialnej, okazując indeks z ocenami z katechezy.

4. Na kolejną Mszę św., „blokową”, która będzie odprawiona w piątek 20 września  o godz. 19.00, zapraszamy parafian z bloku Łużycka 51 kl. G i H. Po Mszy św. spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. Już dziś zapraszamy na Mszę „blokową” parafian z bloku Łużycka 53 kl. A i B. Dla nich Msza św. będzie odprawiona 27 września o godz. 19.00.

5. Informujemy, że niewielkim zmianom ulegają godziny otwarcia kancelarii parafialnej. W poniedziałki i środy kancelaria będzie czynna od godz. 19.00, a nie jak dotąd od 18.30.

6. Scholka dziecięca ma swoje pierwsze powakacyjne spotkanie w piątek o 16.00.

7. Zapraszamy na kolejny poetycki wieczór autorski. Odbędzie on w przyszłą niedzielę (15 września) w sali domu parafialnego. Początek o 19.00.

8. Organizowana jest parafialna pielgrzymka do Stoczka Warmińskiego, Świętej Lipki, Kętrzyna i Gietrzwałdu. Odbędzie się ona w dniach 18-20 października. Zainteresowani mogą otrzymać w zakrystii szczegółowy program pielgrzymki.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.

10. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie: Jadwiga Witas, Henryk Bebak, Felicja Moskalewicz. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.