XXV Zaproszenie do PSALMU

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza  do Auli Jana Pawła II w podziemiach Domu Parafialnego na jubileuszowe 25-te spotkanie ‘psalmiczne’ – tym razem z poznańskim poetą Jerzym Strukiem i jego zespołem poezji śpiewanej „ARETE” z Poznania. Zapraszamy na koncert  muzyczny na żywo (life) w ramach cyklu: „Poezja śpiewana” w wykonaniu zespołu „ARETE”, który występuje w składzie: Jerzy Struk, (wokalista, autor tekstów kompozytor piosenek), Katarzyna Kasprzak (wokalistka), Maria Bogawska (Markowska) (skrzypaczka), Agnieszka Majewska (skrzypaczka), Roman Andrzejewski (pianista, aranżer, kompozytor), gościnnie: Przemysław Hałuszczak (wirtuoz gitary), Joanna Wójcicka (perkusistka).  Prowadzenie wieczoru i rozmowa po koncercie o wierze i poezji śpiewanej: dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

Termin: niedziela, dnia 29 września 2013 r., g. 19.00-21.00, wstęp wolny.

Uwaga: Ponadto dodatkowo pojedyncze utwory zespół ‘ARETE’ zagra podczas trzech mszy św. w kościele pw. MB Różańcowej  przy ul. Nowosądeckiej 41 w niedzielę 29 września o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.

Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.

Więcej informacji – na oficjalnej stronie internetowej zespołu:

O zespole

Zespół ARETE zagrał już w ramach PSALMU rok temu – 30 września 2012 roku, wzbudzając entuzjazm wśród słuchaczy.