Formacja 2004/2005 r.

Oprócz spotkań kręgów obfitowała uczestnictwem małżeństw kręgu w spotkaniach wspólnoty Domowego Kościoła, takich jak: Diecezjalne Dni Skupienia w różnych parafiach, Opłatku Rejonowym, Nabożeństwie „w intencji dzieci poczętych” w parafii pw .św. Józefa…

W lutym 2005 dołączyły też do nas nowe małżeństwa, chętne formować swą duchowość małżeńską w domowym Kościele. Powstał drugi krąg pilotowany przez Renię i Mariusza, małżonków z Domowego Kościoła w Skawinie. Uformowali go:

  1. Stasia (Stenia) i Józio (Marcin)
  2. Dorota i Robert
  3. Katarzyna i Marek (odeszli z kręgu po kilku spotkaniach, może jeszcze kiedyś powrócą) 
  4. Ilona i Piotr (również rozstali się z nami, też mam nadzieję, że do nas dołączą)
  5. Jolanta i Ryszard (próbowali z nami tej formy poznania Boga, ale chyba poszukiwali czegoś innego)