27 zaproszenie do PSALMU – na 17 XI 2013 – Dariusz Walusiak

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego na spotkanie autorskie z Dariuszem Walusiakiem, historykiem, reżyserem filmowym, autorem książki Wdowy smoleńskie,tym razem w ramach cyklu „Historia ojczysta” – nowy film pt. Misjonarz o ojcu Bernardzie Łubieńskim, redemptoryście, Słudze Bożym, kandydacie na ołtarze. Ponadto po filmie rozmowa z twórcą o wierze i patriotyzmie, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

Termin: niedziela, dnia 17 listopada 2013 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.

Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl