32. niedziela zwykła – 10 listopada 2013

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym. W poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; we wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika; w środę – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
 2. Dziś o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych.
 3. Dziś o godz. 17.00 w sali domu parafialnego będzie zebranie dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. 
 4. Kandydaci do bierzmowania z I i II kl. gimnazjum mają spotkania formacyjne 18 listopada (poniedziałek). Klasa I – o godz. 17.30; klasa II – o godz. 19.30.
 5. Kandydaci do bierzmowania z III kl. gimnazjum (wszystkie grupy) mają spotkanie we wtorek (12 listopada) o godz. 20.00.
 6. Zebranie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z kl. I i II gimnazjum będzie w środę (13 listopada) o godz. 20.00. Prosimy o obecność.
 7. Zapraszamy do Parafialnej Szkoły Biblijnej. Najbliższe spotkanie będzie we wtorek 12 listopada o 19.00 w sali katechetycznej domu parafialnego.
 8. Zapraszamy na projekcję filmu „Misjonarz”, w reżyserii Dariusza Walusiaka, opowiadający o słudze Bożym Bernardzie Łubieńskim. Film będzie wyświetlany w przyszłą niedzielę (17 listopada) o godz. 19.00 w auli Jana Pawła II. Po projekcji spotkanie autorskie z Dariuszem Walusiakiem.
 9. Działająca przy naszej parafii Grupa Charytatywna MAYDAY informuje, że 18 listopada (w poniedziałek) będzie wydawać produkty żywnościowe dla osób zapisanych do grupy I, zaś 20 listopada (w środę) dla osób z grupy II. Punkt Mayday będzie czynny od 16:30 do 18:30.
 10. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 51 (klatka B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania kościoła prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 51 (klatka C).
 11. W piątek 22 listopada o godz. 19.00 będzie odprawiona Msza św., „blokowa”, na którą zapraszamy parafian z bloku Łużycka 53 (kl. G i H). Po Eucharystii spotkanie integracyjne w sali katechetycznej. Parafianie z bloku Łużycka 57 (kl. A i B) będą mieć swoją Mszę  29 listopada o godz. 19.00.
 12. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin Zbigniew Grzywacz (l. 71). Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
 13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.