12 stycznia 2014 r. – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym. W piątek – liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, opata.
  2. Dziś w naszym kościele będzie można wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru „Kanon” z naszej parafii. Początek o godz. 19.00.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z III kl. gimnazjum (wszystkie grupy) odbędzie w czwartek (16 stycznia) o godz. 20.00.
  4. W przyszłą niedzielę (19 stycznia) o 15.30 w auli Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny „Kanon”, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY.
  5. Również w następną niedzielę (19 stycznia) o godz. 19.00 w auli Jana Pawła II będzie można obejrzeć spektakl jasełkowy pt. „Prawda, czy fałsz?”. Serdecznie zapraszamy.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (kl. C) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 53 (kl. D).
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.