26 stycznia 2014 r. III Niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym. W poniedziałek – wspomnienie błog. Jerzego Matulewiecza; we wtorek św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła; w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko.
  2. W sobotę od godz. od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe wynagradzające Matce Bożej za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść wobec Niej.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej na Dzień Chorego w dniu 11 lutego. Wyjazd o godz. 14.00, powrót ok. 20.00. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
  4. Młodzież z kl. III gimnazjum (wszystkie grupy), przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, ma spotkanie formacyjne w czwartek  (30 stycznia) o godz. 20.00. Młodzież z klasy pierwszej gimnazjum ma spotkanie katechetyczne w poniedziałek (27 stycznia) o 17.30, zaś młodzież z klasy drugiej w poniedziałek (27 stycznia) o 19.30. 
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (kl. E) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 53 (kl. F). 
  6. W minionym tygodniu zmarł Władysław Wójtowicz (l. 90). Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.