9 lutego 2014 – V niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek  – wspomnienie św. Scholastyki; we wtorek – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes;  w piątek – święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  2. Dzisiaj o godz. 19.00 będzie kolejny wieczór autorski. Tym razem gościć będziemy Stanisława Markowskiego, znanego fotografika, kompozytora i poetę.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej. Będzie ono 11 lutego (wtorek) o godz. 19.00.
  4. Działająca przy naszej parafii Grupa Charytatywna MAYDAY informuje o terminach wydawania produktów żywnościowych w ramach programu PEAD. Jutro (10 lutego) będzie wydawać żywność dla osób zapisanych do grupy I, zaś 13 lutego (w czwartek) dla osób z grupy II. Punkt Mayday będzie czynny od 16:30 do 18:30.
  5. Informujemy, że przy naszej parafii został uruchomiony punkt informacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu i współuzależnionych. Chcemy, aby ci, którzy pragną uwolnić się od nałogu alkoholu znaleźli u nas fachową i skuteczną pomoc oraz motywację do podjęcia pracy nad sobą. Punkt informacyjny będzie czynny w każdą środę od 17.30 do 19.00.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (kl. G) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 53 (kl. H). 
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności Stanisława Śliwińska (l. 96) oraz Barbara Machler (l. 85). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.