XXIX Zaproszenie na wieczór autorski (Stanisława Markowskiego)

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego na spotkanie autorskie ze Stanisławem Markowskim, artystą-fotografikiem, poetą, bardem-pieśniarzem, muzykiem, scenografem, filmowcem, w ramach cyklu „Poezja religijna” – autoprezentacja twórczości poetyckiej Stanisława Markowskiego.

Następnie rozmowa z tymże twórcą o wierze, patriotyzmie, poezji, teatrze, muzyce, fotografii i filmie, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

Termin: niedziela, dnia 9 lutego 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.
Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM
Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl