XXX Zaproszenie na wieczór autorski Adama Macedońskiego

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza w ramach cyklu „Poezja religijna” na spotkanie autorskie z Adamem Macedońskim, lwowiakiem, więźniem politycznym okresu komunizmu, legendarnym założycielem podziemnego Instytutu Katyńskiego w Krakowie (w latach 70.), pieśniarzem folkowym, grafikiem, publicystą, poetą katolickim.

Z Adamem Macedońskim o wierze, patriotyzmie, poezji, muzyce i grafice porozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Muzyka: Adam Macedoński (gitara), Justyna Galica (flet).
Termin: niedziela, dnia 16 lutego 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.
Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM
Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl