XXXI Zaproszenie na wieczór autorski dra Jana Bujaka ps. „Bukowińczyk”

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli bł. Jana Pawła II na spotkanie autorskie z drem Janem Bujakiem (UP) ps. „Bukowińczyk”, w ramach cyklu „Historia ojczysta” – prelekcja wybitnego badacza kultury polskiej na obecnym pograniczu rumuńsko-ukraińskim pt. Polacy na Bukowinie XIX/XX w.: ks. Józef Janiszewski i „Gazeta Polska”, spotkanie z autorem książki Gazeta Polska18831914 poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ).
Muzyka: Justyna Galica (flet). Termin: niedziela, dnia 16 marca 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.

Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM.
Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl