XXXIII Zaproszenie na wieczór autorski (Krzysztofa Kołtuna)

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na spotkanie autorskie z Krzysztofem Kołtunem, poetą z Chełma Lubelskiego w ramach cyklu „Poezja religijna” – autoprezentacja twórczości poetyckiej tegoż kresowego twórcy,a następnie rozmowa z twórcą o wierze, Kresach i poezji, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Muzyka: Justyna Galica (flet).
Termin (uwaga wyjątkowosobota!): dnia 10 maja 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.
Dojazd: autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM
Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl