5. niedziela Wielkanocna – 18 maja 2014 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w sobotęliturgiczne wspomnienie najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielski Wiernych.
  2. Przypominamy, że we wszystkie niedziele maja Nabożeństwa Majowe odprawiane są o godz. 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  3. Przypominamy, że działa przy naszej parafii Pogotowie Duchowe dla osób w kryzysie duchowym, potrzebujących rozmowy z duszpasterzem. Kapłani mają dyżur w poniedziałki od 9.00 do 10.00 i czwartki od 19.00 do 20.00 w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że w każdą środę od 17.00 do 19.00 w sali domu parafialnego jest czynny punkt informacyjny tych, którzy chcą wyjść z nałogu alkoholizmu.
  4. Zapraszamy na indywidualną adorację Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Będzie ona – jak w  każdy czwartek okresu wielkanocnego – od godziny 19.00 do 20.00.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 65 klatka C za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 65 klatka D.
  6. W ostatnich dniach zmarli nasi parafianie: Halina Agnieszka Kuziel (l. 70), Ewa Blicharska  (l. 60). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.