XXXIV Zaproszenie na wieczór autorski – prof. dr hab. Zdzisława Jana Ryna


Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na spotkanie z prof. drem hab. Zdzisławem Janem Rynem, znanym lekarzem, pisarzem, podróżnikiem, byłym ambasadorem Polski w Argentynie, Boliwii i Chile. W ramach cyklu „historia ojczysta” – spotkanie na temat Ignacego Domeyki w Ameryce Południowej (wykład i prezentacja komputerowa slajdów z Andów amerykańskich). Następnie rozmowa z profesorem Zdzisławem Janem Rynem o wierze i podróżach, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Profesor Z.J.Ryn zaprezentuje także swoją nową książkę autobiograficzną.

Termin: niedziela, dnia 29 czerwca 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.
Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM.
Kontakt bezpośredni: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl