Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – 29 czerwca 2014

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w czwartek – święto św. Tomasza, apostoła; w piątek – rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.
  2. Jutro procesja eucharystyczna wokół kościoła na zakończenie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W czwartek po Mszy św. o 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji Pana Jezusa do 20.00.
  4. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od 6.30 do 7.30 oraz od 16.30 do 19.00. Nie będzie Mszy św. o 16.30.
  5. W sobotę kapłani odwiedzą chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej, z racji pierwszej soboty miesiąca, odprawimy Nabożeństwo Różańcowe wynagradzające Matce Bożej za zniewagi i bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają.
  6. Informujemy, że  również we wszystkie niedziele lipca i sierpnia  będzie odprawiana Msza św. o godzinie 19.30.
  7. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 67 klatka C za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 67 klatka D.
  8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w terminie od 23 do 31 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.
  9. Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Zdzisławem Rynem, lekarzem, pisarzem, podróżnikiem, byłym ambasadorem Polski w Argentynie, Boliwii i Chile. W ramach spotkania m.in. prezentacja multimedialna zdjęć z Andów amerykańskich i rozmowa o wierze i podróżach. Spotkanie autorskie będzie dziś o 19.00 w auli św. Jana Pawła II.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,      urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.