15. niedziela zwykła – 13 lipca 2014 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).
  2. Dziś o godz. 17.00 Różaniec Fatimski, a po nim procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem i figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Dziękujemy jednej pani z bloku Łużycka 69 klatka A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 69 klatka B.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w terminie od 23 do 31 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.
  5. W ostatnim czasie odszedł do wieczności nasz parafianin Ryszard Grabowski (l. 63). Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Iwkowej. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.