17. niedziela zwykła – 27 lipca 2014 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – wspomnienie św. Marty; w czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, w piątek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. W czwartek po Mszy św. o 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji Pana Jezusa do godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Spowiadać będziemy od 6.30 do 7.30 oraz od 16.30 do 19.00. Nie będzie Mszy św. o 16.30.
  4. W sobotę kapłani odwiedzą chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej, z racji pierwszej soboty miesiąca, odprawimy Nabożeństwo Różańcowe wynagradzające Matce Bożej za zniewagi i bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 69 klatka C za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Łużycka 69 klatka D.
  7. W ostatnich dniach zmarli nasi parafianie: Franciszek Oczkowski i Włodzimierz Walas. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask
    w codzienności życia.