18. niedziela zwykła – 3 sierpnia 2014 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya; w środę – święto Przemienienia Pańskiego; w piątek – wspomnienie św. Dominika; w sobotęświęto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), męczennicy, patronki Europy.
  2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 69 klatka D za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Bochenka 10 (mieszkania od 1 do 60).
  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w terminie od 23 do 31 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.