Stachura i Baranki Boże

W niedzielę dnia 21 IX 2014 r. na Mszy św. o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie przy ul. Nowosądeckiej 41 zagra i zaśpiewa Schola “Baranki Bożeze Skalbmierza w Diecezji Kieleckiej.

Schola wystąpi w składzie: Konrad Mrugała – gitara akustyczna Piotr Szlacheta – gitara basowa Beata Mrugała – śpiew Aneta Fabiś – śpiew Ewa Królicka – śpiew Paulina Borowiec – śpiew Klaudia Kabała – śpiew Ewelina Król – śpiew.
Schola zagra także podczas wieczoru autorskiego ks. Grzegorza Stachury w Auli św. Jana Pawła II, w ramach PSALMU (Podziemnego Salonu Artystyczno-Literacko-Muzycznego), śpiewając piosenki do tekstów ks. Grzegorza Stachury, znanego skalbmierskiego poety.
Zapraszamy! Dojazd: tramwaj nr 76, autobusy: 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe