XXXVI Zaproszenie na wieczór autorski – Edwarda Przebieracza 28 IX 2014


Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Auli św. Jana Pawła II w Domu Parafialnym w ramach cyklu „poezja religijna” na spotkanie z Edwardem Przebieraczem, poetą, autorem kilkunastu almanachów poezji religijnej, wydawcą, dyrektorem Wydawnictwa Św. Macieja Apostoła z Lublińca (Diecezja Gliwicka). Utwory z najnowszego tomu pt. „Wiersze przebrane” w wykonaniu Autora, następnie rozmowa o wierze, patriotyzmie i poezji z red. Edwardem Przebieraczem, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

Termin: niedziela, dnia 28 września 2014 r., godz. 19.00-21.00, wstęp wolny.
Dojazd: tramwajami nr 76, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe
Aktualne informacje na www.parafiapiaskinowe.pl w zakładce PSALM.
Kontakt bezpośredni: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl