30. niedziela zwykła – 26 października 2014

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 2. W sobotę uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. taki jak w każdą niedzielę. Będzie odprawiona również Msza św. o 19.30. Różaniec za zmarłych o 17.30.
 3. W przyszłą niedzielę Dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Po Mszy św. o 18.00 odmówimy Różaniec za zmarłych.
 4. Kapłani będą odwiedzać chorych w sobotę 8 listopada.
 5. W zakrystii po Mszach św., oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
 6. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej we wtorek 28 października o godz. 19.15.
 7. Oaza z naszej parafii rozprowadza przed kościołem znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na ferie zimowe dzieci i młodzieży z naszej parafii.
 8. Zapraszamy na Mszę „blokową” mieszkańców bloku Łużycka 65 klatka C i D. Będzie ona odprawiona w piątek 14 listopada godz. 19.00. Po Mszy spotkanie integracyjne w sali domu parafialnego.
 9. Kandydaci do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjum (wszystkie grupy) mają spotkanie katechetyczne w środę (29 października) o godz. 20.00.
 10. Zapraszamy na coroczne modlitewne czuwanie nocne na Jasnej Górze. Wyjazd w sobotę 8 listopada o godz. 12.00, powrót w niedzielę w godzinach porannych. Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł.
 11. Dziękujemy mieszkańcom bloku Spółdzielców 15 kl. B za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Spółdzielców 12 od parteru do V piętra.
 12. Zapraszamy do czytelni prasy katolickiej, która jest czynna w każdą niedzielę od 8.00 do 14.00.
 13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.