32. niedziela zwykła Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej 9 listopada 2014 r.

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; we wtorek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; w środę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika; w czwartek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  2. Dziś o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku Spółdzielców 12 (od VI do X piętra) za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Białoruska 6 (od parteru do V pietra)
  4. Zapraszamy do czytelni prasy katolickiej, która jest czynna w każdą niedzielę od 8.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy osoby starsze do Przystani Złotego Wieku. Jest ona czynna w każdy czwartek od 16.00 do 19.00.
  5. Zapraszamy na Mszę „blokową” mieszkańców bloku Łużycka 65 klatka C i D. Będzie ona odprawiona w piątek 14 listopada o godz. 19.00. Po Mszy spotkanie integracyjne w sali domu parafialnego.
  6. Kandydaci do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjum mają w tym tygodniu spotkanie katechetyczne. Grupa II w środę (12 listopada) o godz. 20.00; Grupa III w czwartek (13 listopada) o godz. 20.00; Grupa I przychodzi w środę lub w czwartek na 20.00.
  7. Kandydaci do bierzmowania z klasy drugiej gimnazjum mają spotkanie katechetyczne w czwartek (13 listopada) o godz. 19.00. 
  8. W ostatnim czasie zmarł nasz parafianin Marian Michał Szafraniec (l. 81). Pomódlmy się w jego intencji. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.