Święto Najświętszej Rodziny – Msze św. Jubileuszowe

W święto Najświętszej Rodziny, czyli w najbliższą niedzielę po Bożym Narodzeniu (28 grudnia), chcemy w naszej społeczności parafialnej, podobnie jak w roku ubiegłym, przez cały dzień modlić się w intencji rodzin z naszej parafii, a szczególnie w intencji małżonków, którzy w roku 2014 r. przeżywali swój jubileusz lub rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.
Na Mszę o godz. 8.30 zapraszamy małżonków, którzy w tym roku obchodzili 30 i 35 rocznicę ślubu; na 10.00 – srebrnych jubilatów i małżonków, którzy w tym roku obchodzili 20 rocznicę ślubu; na 11.30 – małżeństwa obchodzące w tym roku 10 i 15 rocznicę zawarcia małżeństwa; na 13.00 – zapraszamy tegorocznych złotych Jubilatów i tych, którzy żyją w małżeństwie więcej niż 50 lat; na 18.00 – zapraszamy małżonków obchodzących w tym roku 40. i 45 rocznicę ślubu.
Proszę o zapisywanie się w listę, która jest zakrystii.
Przy zapisywaniu nie trzeba składać żadnej ofiary. Msze św. jubileuszowe i rocznicowe są za darmo.