4 niedziela Adwentu – 21 grudnia 2014 r.

  1. Dzisiaj przyjedzie do nas ks. kard. Stanisław Dziwisz, aby ofiarować do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II. Ksiądz Kardynał o 11.30 odprawi Mszę św. i wygłosi homilię. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać tych chorych, którzy chcą się wyspowiadać przed Świętami Bożego Narodzenia. Proszę o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.
  3. W środę nie ma Mszy o godz. 18.00.
  4. Raz jeszcze informujemy, że tak jak w ubiegłym roku grupa dzieci będzie kolędowała w naszej parafii na rzecz misji w ramach akcji „Kolędnicy Misyjni”. Jest po piękna inicjatywa, w której dzieci wraz z rodzicami, kolędując w niektórych mieszkaniach, przypominają tajemnicę Wcielenia Syna Bożego i zbierają ofiary na rzecz swoich rówieśników z krajów misyjnych. Kolędnicy będą przychodzić tylko tam, gdzie zostaną wcześniej zaproszeni. Wszystkich, którzy chcieliby ich przyjąć prosimy o zapisywanie się na listę, która jest w zakrystii. Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci włączyły się w tę inicjatywę proszeni są o kontakt z ks. Tomaszem.
  5. Diakonia muzyczna zaprasza na wspólne kolędowanie przed Pasterką. Początek o 23.20.
  6. Pierwsza część odwiedzin duszpasterskich, od 27 grudnia do 18 stycznia 2014 r., jest umieszczona w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej.
  7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Białoruska 10 (klatka schodowa nr I i II) sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Białoruska 10 (klatka schodowa nr III i IV ).
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.