Święto Świętej Rodziny – 28 grudnia 2014

 

  1. Dzisiaj w kalendarzu liturgicznym obchodzimy święto Świętej Rodziny z Nazaretu.
  2. W środę ostatni dzień roku. O 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W czasie nieszporów odśpiewane będą suplikacje. Bezpośrednio po nabożeństwie odprawimy Mszę św. koncelebrowaną z kazaniem, w czasie której dziękować będziemy Bogu za wszelkie łaski otrzymane od Niego w minionym roku. Wyrazem naszej dziękczynnej postawy będzie odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”.
  3. W czwartek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – święto obowiązujące. Porządek Mszy św. taki sam jak w każdą niedzielę.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano od 6.30 do 7.30 oraz od 16.00 do 19.30. O 16.30 Msza św. dla dzieci, a o 19.30 dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Proszę o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Białoruska 10 (kl. III) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Włoska 17 (kl. I).
  6. Kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się 13 stycznia o 19.00, a nie 30 grudnia, jak wcześniej było podane do wiadomości.