2. niedziela po Bożym Narodzeniu – 4 stycznia 2015

  1. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego. Z uwagi na to, że jest to dzień wolny od pracy porządek Mszy św. będzie taki sam, jak w każdą niedzielę.
  2. Schola dziecięca zaprasza na krótki koncert kolęd. Będzie on w uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy św. o godz. 11.30.
  3. Przypominamy, że plan kolędy umieszczony jest w gablocie przed kościołem, w przedsionku kościoła oraz na parafialnej stronie internetowej. Druga część będzie od jutra umieszczona na stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń.
  4. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z III kl. gimnazjum, z wszystkich grup, będzie w środę (7 stycznia) o godz. 20.00.
  5. W przyszłą niedzielę (11 stycznia) o 15.00 w auli Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny „Kanon”, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY, wolontariuszy z Przystani Złotego Wieku „Światło”.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 17 (kl. I) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Włoska 17 (kl. II)
Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.