Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2015

1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W sobotę – wspomnienie św. Antoniego, opata.
  2. Dziś o 15.00 w auli Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny „Kanon”, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY, wolontariuszy z Przystani Złotego Wieku „Światło”.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Odbędzie się ono 13 stycznia (wtorek) o 19.00.
  4. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z III kl. gimnazjum, z wszystkich grup, będzie w środę (14 stycznia) o godz. 20.00.
  5. W sobotę (17 stycznia) o 19.00 w auli Jana Pawła II projekcja filmu fabularnego z serii „klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 17 (kl. II) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Włoska 17 (kl. III)
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.