2. niedziela zwykła – 18 stycznia 2015 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Sebastiana Pelczara; w środę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; w sobotę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z I kl. gimnazjum odbędą się w następujących terminach: grupa I – 19 stycznia godz. 19.30; grupa II – 23 stycznia godz. 19.30.
  3. W sobotę (24 stycznia) o 19.00 w auli Jana Pawła II będzie projekcja II cz. filmu fabularnego pt. „Święty Józef Moscati lekarz ubogich”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  4. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 17 (kl. III) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Włoska 17 (kl. IV)
  5. Zapraszamy na warsztaty dla ojców, które mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinie. Nawiązują one do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem sekretów efektywnego ojcostwa”. Warsztaty odbędą się 30 stycznia od 18.00 do 21.00 i 31 stycznia od 9.00 do 21.00 pod okiem licencjonowanego trenera. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt 80 złotych. Obejmuje on 15 godzin dydaktycznych, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i obiad. Zapraszamy. Szczegóły w zakrystii oraz na stronie internetowej.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.