3. niedziela zwykła – 25 stycznia 2015 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; we wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w środę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła; w sobotę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  2. Dziś w naszym kościele będzie można wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru „Kanon” z naszej parafii. Początek o godz. 19.00.
  3. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z III kl. gimnazjum, z wszystkich grup, będzie w najbliższy wtorek (27 stycznia) o 20.00.
  4. W sobotę (31 stycznia) o 19.00, w auli Jana Pawła II, będzie kolejna projekcja filmu fabularnego z cyklu: „Klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 17 (klatka schodowa nr IV) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Włoska 19 (klatka chodowa nr I).
  6. W niedzielę 1 lutego 2015 r. o godz. 19.00, w auli Jana Pawła II, odbędzie się spotkanie z Jackiem Sojanem, poetą, krakowskim animatorem kultury literackiej i przewodnikiem górskim.
  7. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin Stanisław Malinowski (l. 67). Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.