6. niedziela zwykła – 15 lutego 2015

 

  1. W Środę Popielcową rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Porządek Mszy św. będzie następujący: 7.00, 9.00, 16.30, 18.00, 19.30. Na Mszach będą głoszone nauki rekolekcyjne. Kolejne będą w piątek, sobotę i niedzielę. Nastąpiła zmiana rekolekcjonisty. Zapowiadany wcześniej ks. dr Andrzej Kaszycki, kanclerz kurii kieleckiej, z przyczyn od niego niezależnych nie może przyjechać do naszej parafii. Rekolekcjonistą będzie ks. dr Stefan Radziszewski, który prowadzi zajęcia z literatury współczesnej i literatury religijnej w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach.
  2. Spowiedź rekolekcyjna będzie w sobotę (21 lutego) od godziny 8.00 do 11.00 oraz od 16.30 do 19.30, z przerwą od 9.00 do 9.30 oraz od 18.00 do 18.30.
  3. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dołóżmy starań, aby cały Wielki Post był dla każdego z nas czasem szczególnego zbliżenia się do Pana Boga, pogłębienia modlitwy i religijnej refleksji nad własnym życiem.
  4. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona o 16.30.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 19 (klatka schodowa nr III) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Podedworze 2 kl. A
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.