3. niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2015 r.

  1. Dzisiaj o godzinie 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Pół godziny wcześniej Droga Krzyżowa.
  2. Również o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II będzie wykład ks. prof. Dariusza Oko pt. „Gender. Od tolerancji do totalitaryzmu”.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z II kl. gimnazjum będzie w czwartek (12 marca) o godz. 19.00. Kandydaci do bierzmowania z III kl. gimnazjum, wszystkie grupy, mają spotkanie w czwartek (12 marca) o godz. 20.00.
  4. Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w naszym kościele w piątki Wielkiego Postu w następującym porządku: o godz. 30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych i o 20.00 dla młodzieży.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 4 (klatka schodowa A) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Podedworze 4 (klatka schodowa B).
  6. Organizowana jest pielgrzymka parafialna do Lichenia. Wyjazd od 17 do 19 kwietnia. Zapisy i informacje w zakrystii.
  7. W sobotę o 19.00 w auli św. Jana Pawła II kolejny seans filmowy. Serdecznie zapraszamy.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Józefa Porębska Ciećkiewicz (l. 84). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.