Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 5 kwietnia 2015

 

  1. Dziś o godz. 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Jutro porządek Mszy taki jak w każdą niedzielę.
  2. W najbliższą sobotę tradycyjna piesza pielgrzymka naszej parafii do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zbiórka o godz. 8.30 na placu przed naszym kościołem. O godz. 10.00 będziemy uczestniczyć we Mszy św. w intencji naszej parafii.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 8 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Podedworze 8 (kl. B).
  4. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie 14 kwietnia o godz. 19.00
  5. Drodzy parafianie! Chrystus prawdziwie zmartwychwstał, pokonał śmierć i zło! To jest fakt, nie żaden mit. Życiu ludzkiemu została nadana nowa jakość. Od tej chwili każdy, kto jest złączony z Chrystusem jest „nowym stworzeniem, to co dawne, minęło” – jak napisał św. Paweł Apostoł. Niech zmartwychwstały nasz Pan i Zbawiciel, który pokonał mroki śmierci, zstąpi do waszych dusz i rozjaśni wszelkie „życiowe mroki”, zwłaszcza wtedy, gdy są one spowodowane cierpieniem, chorobą, życiowymi przeciwnościami i brakiem nadziei na lepsze jutro.