5. niedziela Wielkanocna – 3 maja 2015 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z klas III po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa. Módlmy się w intencji ich rodziców, aby zawsze potrafili być dla swych dzieci świadkami wiary.
  2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza. Zakupione zostały 3 bursy, w których kapłani będą zanosić chorym Pana Jezusa.
  3. Kandydaci do bierzmowania z klasy III gimnazjum, wszystkie grupy, mają spotkanie katechetyczne w najbliższą środę o godz. 20.00.
  4. W sobotę (9 maja) o 19.00 druga część filmu fabularnego pt. „Purpura i czerń”. Wstęp wolny.
  5. Dziękujemy mieszkańcom Podedworze 12 A za sprzątnie naszego kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Za sprzątanie świątyni dziękujemy także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W przyszłym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Podedworze 12 B.
  6. Zebranie Rady Parafialnej będzie w piątek 15 maja o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
  7. Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, zaś w niedziele o 17.30.
  8. Dzisiaj po Mszach świętych zbierane są podpisy pod obywatelskim projektem ustawy wprowadzającej całkowity zakaz aborcji. Inicjatywa pochodzi od Ogólnopolskiego Komitetu Ustawodawczego „Stop aborcji”. 
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.