Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

  1. Dzisiejsza uroczystość Bożego Ciała niech będzie dla nas okazją dziękczynienia za dar Eucharystii – tajemnicę nieustannej obecności wśród nas naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Procesja Eucharystyczna, w której będziemy uczestniczyć, niechaj stanie się naszym gorącym wyznaniem wiary.
  2. Po Bożym Ciele, w ramach oktawy tej Uroczystości, będzie u nas codziennie procesja Eucharystyczna. Będziemy ją odprawiać na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00.
  3. Dziś o 17.30 nabożeństwo czerwcowe. O 19.30 koncert uwielbienia Pana Jezusa obecnego w Eucharystii.
  4. Szkoła Biblijna będzie 9 czerwca o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich miłośników Biblii.
  5. W najbliższą niedzielę kolejne spotkanie w ramach Salonu Artystyczno-Literacko-Muzycznego. O godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II rozpocznie się spotkanie z prof. Charlesem Stephenem Kraszewskim, z katolickiego uniwersytetu w Pensylwanii w USA, poetą, literaturoznawcą, krytykiem literackim. Serdecznie zapraszamy.