11. niedziela zwykła – 14 czerwca 2015 r

 

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Jolanty, zakonnicy; w środę – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  2. Diakonia Teatralna zaprasza na komedię Aleksandra Fredry pt. „Pan Jowialski”. Przedstawienie odbędzie się dzisiaj o 19.00 w auli św. Jana Pawła II.
  3. Rodziców dzieci, które wyjeżdżają na wakacyjny wypoczynek do Łapsz Niżnych zapraszamy na zebranie, które odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Zebranie będzie w sali domu parafialnego.
  4. We wtorek 16 czerwca o godz. 19.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich uczestników spotkań Parafialnej Szkoły Biblijnej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie w piątek 19 czerwca o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
  6. Gimnazjaliści z klasy pierwszej mają spotkanie katechetyczne w poniedziałek o 19.30 (grupa I) i w piątek o 19.00 (grupa II).
  7. Oaza Rodzin zaprasza na multimedialne warsztaty dla małżeństw. Autorami wykładów są dr Jacek Pulikowski, dr Szymon Grzelak, Robert Tekieli, Jacek Rucięcki, Anna Kołodziejczyk. Warsztaty odbędą się 21 czerwca 2015 r. (niedziela) od 17.30 do 19.30 w auli św. Jana Pawła II. Małżonków chcących wziąć udział informujemy, że organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci na czas warsztatów. Zapisy przez dkpiaski@gmail.com lub z w zakrystii.
  8. Dziękujemy parafianom z bloku Bochenka 16 za sprzątanie świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Bochenka 18.
  9. Dziś po Mszach świętych Fundacja Agape przeprowadza kwestę na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Bóg zapłać.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.