18. niedziela zwykła – 2 sierpnia 2015 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vienneya; w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego w sobotę – wspomnienie św. Dominika.
  2. Dziękujemy parafianom z bloku Spółdzielców 17 kl. B za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Spółdzielców 15 kl. A.
  3. Nasza parafia organizuje wyjazd w Sudety od 27 do 30 sierpnia. W programie m.in. nawiedzenie sanktuarium w Wambierzycach, zwiedzanie miasta Złoty Stok oraz podziemnej i pełnej atrakcji trasy turystycznej w Kopalni Złota, zwiedzanie pustelni i podziemnej twierdzy Kłodzko, przejazd do Czech i zwiedzanie słynnego ZOO Safari Park, przejazd i zwiedzanie Gór Stołowych. Nasza parafia organizuje również pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 26 września do 3 października tego roku. Szczegółowe informacje w zakrystii.
  4. Zapraszamy na spotkanie z prof. Chrlesem Kraszewskim, literaturoznawcą, poetą amerykańskim z Pensylwanii. Obędzie się ono dzisiaj o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.