30. niedziela zwykła – 25 października 2015 r.

 

 1. W środę w kalendarzu liturgicznym święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 2. W najbliższą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. Godziny odprawiania Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Będzie odprawiona również Msza św. o 19.30. Różaniec za zmarłych o 17.30.
 3. Dziś siostry dominikanki klauzurowe z klasztoru przy ul. Mikołajskiej w Krakowie zbierają przed naszym kościołem dobrowolne datki na remont i utrzymanie swego domu zakonnego.
 4. W związku z chorobą prof. Wojciecha Zarębskiego, zaplanowane na dzisiaj spotkanie z nim, w ramach Podziemnego Salonu Artystycznego Literacko-Muzycznego, zostaje odwołane.
 5. Radca prawny dr Anna Dygas informuje, że z ważnych powodów osobistych nie może przyjść na porady prawne w środę 28 października. Najbliższy termin darmowych porad prawnych to środa 25 listopada.
 6. Zapraszamy na coroczne modlitewne czuwanie nocne na Jasnej Górze. Wyjazd w sobotę 7 listopada o godz. 12.00, a powrót w niedzielę w godzinach porannych. Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł.
 7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Włoska 17 (kl. schodowa nr 1) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Włoska 17 (kl. schodowa nr 2). 
 8. Spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 10 listopada o godz. 19.00.
 9. Kolejny seans filmowy z cyklu „Klasyka filmu religijnego” będzie w sobotę 14 listopada o godz. 19.00.
 10. Zespół wokalno-instrumentalny, który śpiewem i grą upiększa liturgię w naszej parafii w każdą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 19.30, serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich, którzy również pieśnią lub grą na jakimś instrumencie, chcieliby chwalić Pana Boga. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Grzegorza.
 11. W zakrystii po Mszach św., oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
 12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.