49 zaproszenie do PSALMU

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (PSALM) zaprasza na spotkanie autorskie z p. Dariuszem Walusiakiem, krakowskim historykiem, reżyserem filmowym, scenarzystą, twórcą filmów dokumentalnych. Podczas swojego wieczoru autorskiego z cyklu “Historia ojczysta” ten znany filmowiec zaprezentuje swój film historyczny pt. “Solidarność. Kruszenie murów”. Po filmie rozmowa z p. Dariuszem Walusiakiem o “Solidarności” (1980-1981) i stanie wojennym (13 XII 1981). Rozmowę poprowadzi dr Marek Mariusz TYTKO (UJ).

Miejsce spotkania: Aula św. Jana Pawła II w domu parafialnym przy kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie – Piaskach Nowych przy ul. Nowosądeckiej 41,

Czas: niedziela, 13 grudnia 2015 r. g. 19.00-21.00

 

Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244 (przystanek “Piaski Nowe”).

Wstęp wolny.

Kontakt do organizatorów:

Kierownik PSALMU: Marek Mariusz TYTKO

e-mail: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl