2. niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 stycznia 2016 r.

 

  1. W środę (6 stycznia) uroczystość Objawienia Pańskiego. Z uwagi na to, że jest to dzień wolny od pracy porządek Mszy św. będzie taki sam, jak w każdą niedzielę.
  2. Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, który będzie w naszym kościele 6 stycznia o godz. 17.00. Wystąpią: schola dzieci, Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie, chór parafialny „Kanon”, oraz zespół muzyczny, który grą i śpiewem upiększa liturgię Mszy niedzielnej o 19.30.
  3. W przyszłą niedzielę (10 stycznia) o 14.30 w auli Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny „Kanon”, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY, wolontariuszy z Przystani Złotego Wieku „Światło”.
  4. Przypominamy, że plan kolędy umieszczony jest w gablocie przed kościołem, w przedsionku kościoła oraz na parafialnej stronie internetowej.
  5. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 47 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 45 (kl. A).
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.