2. niedziela zwykła – 17 stycznia 2016 r.

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – liturgiczne wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara; w czwartek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 45 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 43 (kl. A). 
  3. W sobotę o 19. 00 kolejny seans filmowy. Wstęp wolny.
  4. Informujemy, że nasza parafia jest współorganizatorem pielgrzymek zagranicznych i krajowych. Jednakże, aby mogły one być zrealizowane, rezerwacje hotelowe muszą być dokonane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego chętnych na wyjazd prosimy o zapisywanie się już teraz w zakrystii. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdu na Litwę (18-23 kwietnia), pielgrzymki szlakiem sanktuariów Maryjnych Europy (11 do 21 maja), wyjazdu obejmującego zwiedzanie 4 stolic: Wiednia, Pragi, Bratysławy i Budapesztu (27 do 31 maja), pielgrzymki do Fatimy (w terminie od 3 do 18 czerwca). Szczegółowe informacje o cenach i terminach wszystkich pielgrzymek w tym roku są umieszczone w gablocie ogłoszeń.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.