Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016

  1. Dziś o 14.30 w auli Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny „Kanon”, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY, wolontariuszy z Przystani Złotego Wieku „Światło”.
  2. Przypominamy, że plan kolędy umieszczony jest w gablocie przed kościołem, w przedsionku kościoła oraz na parafialnej stronie internetowej.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 45 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 45 (kl. B).
  4. Informujemy, że nasza parafia jest współorganizatorem pielgrzymek zagranicznych i krajowych. Jednakże, aby mogły one być zrealizowane, rezerwacje hotelowe muszą być dokonane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego chętnych na wyjazd prosimy o zapisywanie się już teraz w zakrystii. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdu do Wrocławia (19 marca), pielgrzymki na Litwę (od 18 do 23 kwietnia), pielgrzymki szlakiem sanktuariów Maryjnych Europy (od 11 do 21 maja), wyjazdu obejmującego zwiedzanie 4 stolic: Wiedeń, Praga, Bratysława i Budapeszt ( od 27 do 31 maja), pielgrzymki do Fatimy (od 3 do 18 czerwca). Szczegółowe informacje o cenach i terminach wszystkich pielgrzymek organizowanych w tym roku są umieszczone w gablocie ogłoszeń.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.