3. niedziela zwykła – 24 stycznia 2016 r.

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w środę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  2. W sobotę (30 stycznia) o 19.00, w auli Jana Pawła II, będzie kolejna projekcja filmu fabularnego z cyklu: „Klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 43 (klatka schodowa A) za ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 43 (klatka schodowa B).
  4. Przypominamy, że w każdą ostatnią środę miesiąca radca prawny dr Anna Dygas udziela darmowych porad prawnych tym osobom, których nie stać na profesjonalną obsługę prawną. Porady z zakresu prawa cywilnego będą udzielane w kancelarii parafialnej od godziny 00 do 19.00. Najbliższy termin otwarcia poradni to 27 stycznia.
  5. Kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie 2 lutego o godz. 19.00.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.