4. niedziela zwykła – 31 stycznia 2016

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego; w piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w sobotę – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. We wtorek Msze święte o 7.00 i 18.00. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców. O 19.00 w auli św. Jana Pawła II będzie zebranie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej. Będzie ono 2 lutego (wtorek) o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy od 6.30 do 7.30 oraz od 16.00 do 19.30. Msze św. o 7.00, 16.30 (dla dzieci), 18.00 i 19.30 (dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania).
  5. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Proszę o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy ludzi, którzy ją obrażają.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 43 (klatka schodowa B) za ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 51 (klatka schodowa A).
  7. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin Tadeusz Kasprzyk (l. 69). Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.