IV niedziela Wielkanocna – 17 kwietnia 2016

 

  1. Dzisiaj o godz. 19.00, w ramach Podziemnego Salonu Artystycznego Literacko – Muzycznego, gościć będziemy Kajetana Rajskiego, młodego historyka, autora wielu książek, między innymi wydanej dwa lata temu książki pt. „Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych”.
  2. Zapraszamy dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, wraz z rodzicami na Mszę świętą i spotkanie modlitewne we wtorek (19 kwietnia) o godzinie 18.00.
  3. Również w najbliższy wtorek (19 kwietnia) o 19.00 kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  4. W sobotę (23 kwietnia) o 19.00 w Auli św. Jana Pawła II kolejna projekcja filmu w ramach cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  5. W sobotę (23 kwietnia) od godziny 15.00 do 17.00 w kancelarii parafialnej będzie można skorzystać z bezpłatnej porady księgowego. Będzie on pomagać w wypełnianiu rocznych zeznań podatkowych w zamian za przekazanie 1 procenta podatku na pomoc dla chorych i starszych, organizowaną przez Caritas. Osoby chcące skorzystać z pomocy w wypełnianiu zeznań podatkowych prosimy o przyniesienie dokumentów wykazujących przychody i koszty w roku podatkowym (PIT-11, PIT-40 i inne), oraz dokumentów potwierdzających prawo do ulg podatkowych.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (klatka schodowa B) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka 53 (klatka schodowa C ).
  7. Msza święta w intencji osób, które 2 kwietnia uczestniczyły w parafialnej pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach będzie odprawiana 24 kwietnia o godz. 13.00.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.